VIANOCE sa blížia! Nečakajte na sviatočné "výpredaje" nakúpte teraz so ZĽAVOU -15%! Zadajte v objednávke kód ZĽAVOVÉHO KUPÓNU : vianoce (zľavy sa nedajú uplatniť na tovar ktorý už v zľavnený je)platí od 24.11.2022 do 20.12.2022
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  1. Úvod
  2. Blog
  3. AKCIA ÚTULKÁČ 2022
25.10.2022

AKCIA ÚTULKÁČ 2022

AKCIA ÚTULKÁČ 2022!

 

Milí naši zákazníci,sledovatelia, priatelia, známi aj neznámi😊 aj tento rok sme sa rozhodli urobiť zvieratkám v Piešťanskom ale tento rok prvý krát aj v Trnavskom útulku krajšie a spokojnejšie sviatky. V spolupráci s Útulkom Piešťany a Trnava vyhlasujeme už 6ty ročník AKCIE ÚTULKÁČ!  Kúpou vrecka krmiva PRE ZVIERATKÁ V ÚTULKU (môžu to byť aj iné veci z Wishlistov, ktoré majú u nás v eshope oba útulky) v našom eshope, pomôžete útulkáčom. 

WISH LIST ÚTULOK PIEŠŤANY | HAVKOMODA

 

WISH LIST ÚTULOK TRNAVA | HAVKOMODA

(kliknutím na odkaz sa zobrazí wishlist útulku)

My sa samozrejme pridáme.😊Jednoducho k Vášmu pripojíme naše a spoločne tak zabezpečíme chlpáčom v Útulku krajšie sviatky s plným bruškom. Po minulé roky sme takto spolu nazbierali pre útulkáčov z Piešťan veľa kvalitného krmiva, pamlskov a potrebných vecí, veríme, že tento rok to bude ešte viac:)

Stačí v našom eshope www.havkomoda.sk  objednať krmivo alebo iné veci z wishlistov útulkov a k objednávke pri doprave zakliknúť do ktorého útulku má byť Vaša objednávka doručená. Zároveň prosím do poznámky uveďte, či si želáte zverejniť svoje meno ako darcu. 

Zvieratká v útulkoch potrebujú tiež kvalitnú stravu, nie nekvalitné supermarketové krmivá plné šrotu a kukurice, nakoľko majú často kvôli zlej minulosti zdravotné problémy či alergie. V ich prípade platí dva krát , že menej je viac...čiže radšej im darujte menšie balenie ale kvalitného krmiva, alebo im zaneste čistiace prostriedky, ktoré sú v útulkoch tiež potrebné ako soľ.

Veríme, že sa k našej a Vašej každoročnej aktivite pridajú aj noví ľudia, ktorým útulkáči nie sú ľahostajní. Ďakujeme za Vašu pomoc.

"Dve nohy hýbu Tvoje telo...Štyri nohy hýbu Tvoju dušu….

Vaša HAVKOMODA😊

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk